Strategie pro obranu proti změnám na devizovém trhu

Na devizovém trhu panuje nestabilita každý den. Díky mnoha faktorům ovlivňujícím světové ekonomiky je hodnota měn pohyblivá. Vystavení změnám těchto hodnot je nevyhnutelné a jejich nestabilita má přímý vliv na Vaši ziskovost při obchodování se zahraničím.

My v RationalFX máme zkušenosti a nástroje, které budete potřebovat pro správu Vašich devizových transakcí a maximalizaci ziskovosti Vašeho podnikání. S námi budete schopni implementovat strategii, která Vás ochrání před změnami na devizovém trhu při Vašich zahraničních platbách a zároveň Vám zaručí udržitelnost Vašeho podnikání při možnosti využití prospěšných změn na měnovém trhu.

Například:

Prosím berte na vědomí, že zmíněné kurzy jsou aktuální pouze ve specifickém momentě a budou se v budoucnu měnit.
Rozdělení porfolia je závislé na Vašich preferencích.

- 20% částky je použijete pro forwardový obchod pro kurzy 1.2990/1.3010.

- 30% částky podléhá STOP- LOSS příkazu k úhradě při kurzu 1.2880- Pokud kurz klesne, bude pro Vás lepší si dohodnout větší částku při vyšším kurzu.

- 20% dohodnuto na STOP- LOSS příkaz k úhradě při kurzu 1.2800 - Pokud kurz poklesne na 1.2830 a poskočí, můžete si dovolit zvětšit požadovaný STOP-LOSS kurz zbývajících 20%, které ještě nebyly převedeny.

- Uložte 30% pro provedení spotové transakce.

Toto Vás chrání před náhlým poklesem až do 70% Vašeho vystavení (víte, jaká bude cena Vašeho portfolia díky kombinací převedením 20 % částky pomocí termínového vkladu a 20 %+30 % částky podléhajícím STOP-LOSS příkazu ) a zaručuje, že Vaše marže na převodu jsou z 20% garantované díky termínovému obchodu a Vy si necháte 30% pro převod při spot kurzu kvůli maximalizaci průměrné částky, takže můžete využít příznivých pohybů na trhu.

Výběr hodnoty

Různé situace:

Pokud je skutečný kurz nižší než kurz dohodnutý ve Vašem termínovém obchodu, bude pro Vás výhodnější použít termínového obchodu použít pro Vaše platby.
Pokud je kurz nad kurzem zmíněným v podmínkách Vašeho termínového obchodu, můžete provést transakce SPOT nebo limitovaný příkaz k úhradě, abyste převedli svých 30% (80% pokud snížíte svůj limitovaného příkazu k úhradě). Můžete také použít dalších 10% v dalších smlouvách - to závisí na devizových kurzech a v budoucnu publikovaných ekonomických datech. Náš tým vám pomůže s nalezením toho nejsmysluplnějšího řešení.
Pokud kurz stále stoupá, upravíme STOP LOSS procento a úroveň, abychom pro Vás zvýšili částku, kterou za své peníze dostanete.
Pokud kurz poklesne, provedeme dva STOP LOSS příkazy a přidáme další STOP LOSS níže na Vaši ochranu pro případ, že devizový trh klesne ještě níže.
Kromě této strategie Vás naši experti mohou kontaktovat, aby Vás informovali o změnách na trhu. Můžeme postupovat spolu, abychom snížili Vaše vystavení fluktuacím na devizovém trhu.

Pro více informací prosím kontaktuje naše poradce.