Účty v zahraniční měně - mezibankovní převody

Stále více společností využívá služeb RationalFX, aby jim pomohla najít nejvhodnější okamžik pro peněžní převod mezi účty v zahraničních měnách. Pokud máte účet u RationalFX, jednoduše kontaktujte člena naší obchodní místnosti a on Vás informuje o událostech, jež se budou konat v průběhu následujícího dne či týdne a sdělí Vám jejich vliv na Vaši měnu.

Příklad

RationalFX Vám pomáhá s mezibankovními převody v tom nejlepším možném momentě, takže Vám ušetří peníze. V tomto případě provedením bankovního převodu v tom nejlepším momentě z celého dne ušetříte 466 EUR.

Jak to funguje?

Pokud provádíte peněžní převody mezi Vašimi bankovními účty v různých měnách, jediné, co je třeba udělat, je přihlásit se do Vašeho RationalFX účtu, vybrat si účty, mezi kterými přejete převádět, vybrat si částku, kterou si přejete poslat, a kliknout na okénko “Poslat platbu”. Pro pokrytí nákladů na převod můžete použít platbu kreditní nebo debetní kartou, či bankovním převodem. Převedené peníze budou na Vašem bankovním účtu během 24/48 hodin, v případě exotičtějších měn do 72 hodin.