Zaplaťte své dodavatele

Zahraniční platby

V RationalFX jsme si všimli, že zákazník posílající platby dodavatelům v hodnotě 100 000 EUR ušetří okolo 3 200 EUR. I Vy můžete ušetřit peníze na svých mezinárodních platbách bez potřeby měnit Vaši banku nebo Vaše zvyklosti. Abychom vyhodnotili, jaké úspory Vám může RationalFX poskytnout, kontaktujte nás nyní.

O společnosti RationalFX

Založena v roce 2005, RationalFX je mezinárodní platební instituce autorizovaná britským vládním Úřadem pro finanční služby (FSA - Financial Services Authority), a regulovaná britským daňovým úřadem HM Revenue & Custom. Každý rok pomáháme desítkám tisíc podniků a jednotlivců zvýšit návratnost jejich zahraničních plateb.

Zahraniční platby pro malé a střední podniky

V RationalFX se snažíme, aby naši zákazníci měli při svých zahraničních platbách užitek z jednoduchých a cenově dostupných služeb. Proto jsme vyvinuli naše služby tak, aby následovaly tyto ideály:

  • Bude Vám poskytnut jednoduchý servis: Vaše zahraniční platby mohou být provedeny telefonicky, faxem nebo jednoduše a pohodlně pomocí naší online platební platformy.
  • Jak se jednou zaregistrujete, naše služby jsou Vám ihned k dispozici.
  • Flexibilita: naše online platební platforma je v provozu 24 hodin denně, takže můžete provádět Vaše zahraniční platby podle potřeby.
  • Poskytujeme několik platebních možností: můžete použít bankovní převod nebo debetní či kreditní kartu.
  • Garantujeme Vám jedny z nejlepších kurzů na trhu.
  • Nízké ceny zahraničních plateb a nulová provize za naše služby.

Žádné skryté poplatky - poskytujeme řešení, kterému můžete věřit.

Jakou specializaci Vám můžeme nabídnout pro Vaše mezinárodní platby?
V RationalFX se specializujeme na devizové obchody. Poskytujeme svým zákazníkům expertní servis a pomáháme jim lépe rozumět mezinárodním platbám a devizovým trhům. Abyste mohli lépe těžit z našich bohatých zkušeností, můžeme Vám posílat denní zprávy o vývoji na devizových trzích. Díky nim získáte přehled o pohybech globální ekonomiky a trhů – tím pádem zjistíte, jaký dopad budou mít tyto změny na Vaše mezinárodní platby.

Je RationalFX tak odlišný od jiných společností?

Narozdíl od jiných finančních institucí, jež se zaměřují spíše na expandování svých služeb, v RationalFX se soustřeďujeme na rozvoj našeho podnikání v oboru zahraničních plateb. Naši zákazníci také oceňují osobní přístup naší společnosti, rychlost a dosažitelnost obchodních zástupců RationalFX a jednoduchost, s jakou lze provádět zahraniční platby.

Závěr:

Kdykoliv budete příště potřebovat poslat platbu do Číny, Německa nebo kamkoliv jinam po světě, myslete na RationalFX! Jsme odhodláni Vám nabídnout extrémně konkurenceschopné kurzy, nízké poplatky, 100% zabezpečené mezinárodní platby a specializované služby ve 45 světových měnách.

Otevřete si u RationalFX účet zdarma. Můžete to provést během několika kliknutí a ihned využívat našich zkušeností při své další zahraniční platbě.